varování: Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky. Vše děláte pouze na vlastní riziko. Autor se zříká zodpovědnosti za případné škody vzniklé používáním jakýchkoliv souborů či informací uvěřejnených na tomto webu.

NokiaFree CZ

Více ukazatelů baterie a signálu

U některých telefonů lze úpravou firmware dosáhnout zvýšení počtu ukazatelů stavu baterie i signálu. Tento krok Vám hlavně umožní získávat přesnější informace o zbývající kapacitě baterie.

V sekci ke stažení najdete upravené firmwary pro telefony 3310 (zjemnění na 7 ukazatelů) a 3410 (zjemnění na 8 ukazatelů).

Pokud máte zájem tuto úpravu i pro jiné telefony, podívejte se na portál NokiaFree.org. V diskuzích tam tento problém podrobně řešili (sám jsem podle téhle diskuze udělal úpravu zmíněné 3410). Případné nadšence chci však upozornit, že touhle legráckou jsem se zabýval několik dní, než se mi podařilo dosáhnout úspěchu. Chce to tedy pevnou vůli, ochotu si něco přečíst a umět taky alespoň trochu anglicky.

Poznámka:

Já jsem tuhle úpravu dělal už před hodně dlouhou dobou, a bohužel už si nepamatuji podrobný postup. Proto se na mě prosím v této otázce neobracejte. Díky za pochopení.

© 2006 Martin Žaloudek, Klášterec nad Ohří Stránka byla (od 1.5.2006) otevřena 27108x, dnes x